GLC-SX-MMD
Part number: GLC-SX-MMD
Price excl. vat 208,44 €
Price incl. vat 252,21 €
Suggested Retail Price: 479,00 €
Nevertinta
Jei turite klausimų dėl produkto ar norite gauti individualų kainos pasiūlymą, parašykite mums info@thomas-it.lt

Aprašymas

Cisco 1000BASE-SX SFP (produkto kodas: GLC-SX-MMD) yra siųstuvas-imtuvas modulis - gavimo sąsajos technologijomis pagrįstas SFP, maksimalus duomenų perdavimo greitis 1000Mbit / s ir nuo 850nm modulio bangos ilgiui. SFP sąsajos gali būti naudojamas daugelyje derinių su kitais prekių ženklais, pvz, ME 3400 Catalyst Express "500, Katalizatorius Express" 520, ME 4900 serija.

Techninė Danės

tinklų

sąsajos tipas SFP
Maksimali duomenų perdavimo sparta 1000 Mbit / s
optinio pluošto jungtis LC

darbas

bangos ilgis 850 nm,
tipo kabeliu Multi-mode

Atsiliepimai

Leave a comment

CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas įsitikinti, ar jūs esate žmogus, ir sustabdyti automatinį šlamšto siuntimą.