Svetainę, veikiančią www.thomas-it.lt, valdo Paweł Marczyński, vadovaujantis „Thomas IT Paweł Marczyński“ vardu, įsikūrusiam Katovicuose, ul. Opolska 22, įrašyta į Katovicos merą užregistruotą verslo registrą numeriu 90958 NIP: 634-259-40-46, REGON: 240331857, el. Paštas: info@thomas-it.lt, tel. , faksas +48 32 750 8641

Įmonės banko sąskaitos:

Alior Bank SA PLN 87 2490 0005 0000 4500 7168 5983

Alior Bank S.A. EURO 90 2490 0005 0000 4600 3070 4932

 1. Paweł Marczyński parduoda prekes ir „oacute“ tinklo įrangos, serverio ir „oacute“ srityje, savo pasirinkimuose ir programinėje įrangoje.
 2. Pirkėjas gali būti fizinis asmuo, valdantis verslą ar juridinį asmenį, arba organizacinis vienetas, neturintis juridinio asmens statuso. Mes neparduodame fiziniams asmenims, kurie nevykdo verslo.
 3. Asmens duomenys, kuriuos klientas pateikia parduotuvėje www.thomas-it.lt, naudojami tik: sutarties vykdymui ir kliento sutikimui, r & oacute, taip pat informuoti jį apie naujus produktus, paslaugas ir akcijas, kurias siūlo parduotuvė www. .thomas-it.lt.
 4. Asmens duomenys nėra platinami su kitais subjektais rinkodaros tikslais. Patikimi asmens duomenys saugomi ir saugomi pagal galiojančiose teisinėse nuostatose nustatytas taisykles.
 5. Visa internetinėje svetainėje www.thomas-it.lt pateikta informacija yra nukreipta į gavėjus ir potencialius klientus ir nėra pasiūlymas pagal įstatymą ir todėl turi būti traktuojamas tik kaip kvietimas sudaryti sutartį.
 6. Internetinė parduotuvė priima užsakymus, pateiktus elektroniniu paštu info@thomas-it.lt arba faksu +48 32 750 8641
 7. „Thomas IT“ deda visas pastangas, kad interneto svetainėje pateiktos kainos, aprašymai ir techniniai duomenys būtų teisingi. Tačiau mes negalime būti atsakingi už neteisingus parametrų ir parametrų specifikacijas ir elemento savybes arba jų staigius gamintojo pakeitimus.
 8. Užsakymai pateikiami darbo dienomis po 15.00, šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis bus svarstoma kitą darbo dieną.
 9. Darbdaviai, turintys el. Pašto dėžutę, bus informuoti apie el. Pašto būklę.
 10. Per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo dienos užsakovui bus pateikta pardavėjo pateikta informacija apie vykdomo užsakymo priėmimą. Pirmiau pateiktoje informacijoje pardavėjas nurodys visus esminius pirkimo elementus, ypač susijusius su prekėmis, kainą, pristatymo būdą ir kainą. Kliento elektroniniu paštu išsiųstos informacijos patvirtinimas prilygsta pirkimo / pardavimo sutarties sudarymui ir įpareigoja abi sandorio šalis.
 11. Sutarties pateikimas nėra „r & oacute“, o tai reiškia, kad jis priimamas. Ypač pagrįstais atvejais pardavėjas pasilieka teisę nepriimti užsakymo vykdymui (pvz., Atsargų trūkumas). Pirkėjas bus informuotas per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo datos, kad nėra galimybės vykdyti sutartį.
 12. Internetinėje parduotuvėje www.thomas-it.lt įsigytos prekės pristatomos per kurjerių kompanijas: UPS arba Raben.
 13. Pardavėjas suteikia galimybę asmeniškai gauti prekes, prieš tai nustatydamas detales ir patvirtindamas pardavimo skyrių.
 14. Siuntos gavimo metu atliekamas pirkimo užbaigimo laikas: prekių paėmimas, apmokėjimo būdas, pardavimo dokumento išdavimas, pakuotės pakavimas ir pristatymo laikas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.
 15. Mokėjimą už prekes gali atlikti klientas tokiu būdu ir b;
  • Banko pavedimu pagal „Proforma“ išrašytą sąskaitą faktūrą pardavimų skyriuje
  • Banko pavedimu pagal atidėto mokėjimo laikotarpį, kuris yra 7, 14 arba 30 dienų. Galima tik patvirtintiems klientams.
  Pirkėjui apmokestinamos tokios pristatymo išlaidos:
  • Vietiniai kroviniai iki 31,5 kg PLN 23
  • Kitos transporto išlaidos yra individualiai nustatomos
 16. Gavęs siuntą, klientas turėtų atidžiai patikrinti paketą ir įrangą ir informuoti pardavėją apie visus trūkumus. Jei elementas buvo paimtas, jis turėtų būti sugadintas dalyvaujant kurjeriui, užrašykite protokolą ir pašto siuntą bei išsiųskite sugadintas prekes per kurjerį adresu: Plac Wolności 11, 40-078 Katovicai, Thomas IT sąskaita arba negavę siuntos.
 17. Jei paštu užsakytu produktu yra trūkumų, siuntos grąžinimo išlaidas padengia Paweł Marczyński. Pranešimą apie defektą patikrina tarnyba, kuri nustatys, ar gedimas nebuvo kliento kaltė. Paweł Marczyński skundus nagrinėja ne anksčiau kaip per 14 darbo dienų nuo jų gavimo.
 18. Įrenginyje turi būti originali pakuotė, leidžianti saugiai transportuoti į specialias paslaugas. Galima naudoti pakaitinę pakuotę, tačiau ji turi užtikrinti tinkamą apsaugą transportavimo metu.
 19. Reklamuojamos prekės turėtų būti pilnos, ypač su priedais, kurie turi įtakos įrangos funkcionalumui arba kurie gali būti viena iš prekių netinkamo veikimo priežasčių.
 20. Kartu su pažeistu gaminiu turi būti pateiktas išsamus žalos ir (arba) defektų aprašymas kartu su gedimo aplinkybėmis. Skundo pareiškime pirkėjas turėtų nurodyti skundus ir reklamos būdą (ty dėl garantijos ar garantijos dėl defektų - prekių neatitikimo sutarčiai).
 21. Verslininkas siunčia įrangą savo sąskaita; po remonto, įranga bus išsiųsta pardavėjo sąskaita.
 22. Jei paslaugai pristatyta įranga pasirodo esanti veiksminga ir bendrovė nepavyko aptikti defektų, pardavėjas apmokestins pirkėją už diagnostikos ir siuntimo išlaidas.
 23. Sutarties pateikimas yra r & oacute; šių taisyklių priėmimas.
 24. Parduotuvę valdantis ūkio subjektas neatsako už bet kokius internetinės parduotuvės naudojimo sutrikimus dėl techninių priežasčių (techninė priežiūra, tikrinimas, įrangos pakeitimas ir kt.) Arba dėl kitų priežasčių, nepriklausančių nuo jo.
 25. Šie reglamentai įsigalioja jo paskelbimo internetinėje parduotuvėje svetainėje www.thomas-it.lt ir galioja neribotą laiką.
 26. Parduotuvės operatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles.