Jūs esate kategorijoje Other
1 - 32 - 32 produktai
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Neto kaina 65,00 €
Kaina bruto 78,65 €
AK346A
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
Neto kaina 70,00 €
Kaina bruto 84,70 €
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Neto kaina 3 914,32 €
Kaina bruto 4 736,33 €
QK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Neto kaina 125,00 €
Kaina bruto 151,25 €
QK732A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
Neto kaina 40,00 €
Kaina bruto 48,40 €
QK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Neto kaina 175,00 €
Kaina bruto 211,75 €
QK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Neto kaina 205,00 €
Kaina bruto 248,05 €
QK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Neto kaina 90,00 €
Kaina bruto 108,90 €
HPE Premier Flx MPO/MPO OM4 12f 100m Cbl
Neto kaina 2 835,00 €
Kaina bruto 3 430,35 €
QK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
Neto kaina 1 570,00 €
Kaina bruto 1 899,70 €
AJ833A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 60,00 €
Kaina bruto 72,60 €
HPE 100m Mini SAS HD Active Optical Cbl
Neto kaina 5 105,00 €
Kaina bruto 6 177,05 €
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
Neto kaina 2 510,00 €
Kaina bruto 3 037,10 €
QK702A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
Neto kaina 920,00 €
Kaina bruto 1 113,20 €
AJ837A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 39,00 €
Kaina bruto 47,19 €
AJ834A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 65,00 €
Kaina bruto 78,65 €
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
Neto kaina 2 955,00 €
Kaina bruto 3 575,55 €
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 70,00 €
Kaina bruto 84,70 €
AJ838A
HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 145,00 €
Kaina bruto 175,45 €
AJ839A
HPE 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 205,00 €
Kaina bruto 248,05 €
AJ836A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 36,00 €
Kaina bruto 43,56 €
QK701A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
Neto kaina 760,00 €
Kaina bruto 919,60 €
BK785A
HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Neto kaina 80,00 €
Kaina bruto 96,80 €
BK786A
HPE B-series 5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
Neto kaina 100,00 €
Kaina bruto 121,00 €
BK784A
HPE B-series 1.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Neto kaina 75,00 €
Kaina bruto 90,75 €
BK787A
HPE LC/LC Multi-mode Coupler 8 Pack
Neto kaina 85,00 €
Kaina bruto 102,85 €
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Neto kaina 1 045,00 €
Kaina bruto 1 264,45 €
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Neto kaina 615,00 €
Kaina bruto 744,15 €
QK729A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Neto kaina 475,00 €
Kaina bruto 574,75 €
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
Neto kaina 320,00 €
Kaina bruto 387,20 €
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
Neto kaina 280,00 €
Kaina bruto 338,80 €
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Neto kaina 80,00 €
Kaina bruto 96,80 €