Jūs esate kategorijoje Accessories
1 - 11 - 11 produktai
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Neto kaina 4 428,30 €
Kaina bruto 5 358,24 €
Configurator Defined Build Instructions
Neto kaina 0,87 €
Kaina bruto 1,05 €
H6Z36A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 10m SB Cable
Neto kaina 191,40 €
Kaina bruto 231,59 €
H6Z38A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 25m SB Cable
Neto kaina 269,70 €
Kaina bruto 326,34 €
H6Z40A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 50m SB Cable
Neto kaina 474,15 €
Kaina bruto 573,72 €
H6Z35A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 6m SB Cable
Neto kaina 247,95 €
Kaina bruto 300,02 €
H6Z41A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 100m SB Cable
Neto kaina 748,20 €
Kaina bruto 905,32 €
H6Z34A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 4m SB Cable
Neto kaina 152,25 €
Kaina bruto 184,22 €
E7W35A
HPE 3PAR 10400 32 CC 64 DC Upg Cont Node
Neto kaina 36 979,35 €
Kaina bruto 44 745,01 €
QR598A
HPE 3PAR 10000 Rackmount Drv Chassis
Neto kaina 2 235,90 €
Kaina bruto 2 705,44 €
QW982A
HPE 3PAR StoreServ 10000 2M Exp Rack
Neto kaina 8 025,00 €
Kaina bruto 9 710,25 €