Jūs esate kategorijoje HPE Storage
1 - 50 - 1525 produktai
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Neto kaina 3 870,00 €
Kaina bruto 4 682,70 €
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Neto kaina 4 013,90 €
Kaina bruto 4 856,82 €
J9F39A
HP MSA 1.6TB 12G SAS ME 2.5in EM SSD
Neto kaina 6 169,59 €
Kaina bruto 7 465,20 €
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 90,00 €
Kaina bruto 108,90 €
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Neto kaina 11 640,00 €
Kaina bruto 14 084,40 €
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Neto kaina 12 075,00 €
Kaina bruto 14 610,75 €
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Neto kaina 49 705,00 €
Kaina bruto 60 143,05 €
TA746A
HP 1606 Switch Upgrade Base to Full LTU
Neto kaina 37 605,00 €
Kaina bruto 45 502,05 €
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Neto kaina 34 645,00 €
Kaina bruto 41 920,45 €
407337-B21
HP Ext Mini SAS 1m Cable
Neto kaina 60,86 €
Kaina bruto 73,64 €
A8007B
HP 1U USB Rack-Mount Kit
Neto kaina 287,53 €
Kaina bruto 347,91 €
590171-B21
HP 2.5-inch HDD Shipper All 10 Pack
Neto kaina 1,00 €
Kaina bruto 1,21 €
BB858AAE
HP StoreOnce Catalyst 2600 OST E-LTU
Neto kaina 380,00 €
Kaina bruto 459,80 €
AW583A
HP 2m 10/20Gigabit XPAK Copper Cable
Neto kaina 500,00 €
Kaina bruto 605,00 €
AW566A
HP 2m Expansion Cable Kit
Neto kaina 170,00 €
Kaina bruto 205,70 €
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Neto kaina 65,00 €
Kaina bruto 78,65 €
B7E23A
HP StoreVirtual 4530 2TB MDL SAS Storage
Neto kaina 20 500,00 €
Kaina bruto 24 805,00 €
AJ838AH
HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 125,00 €
Kaina bruto 151,25 €
AJ864A
HP 3Gb SAS BL-c Switch
Neto kaina 1 675,00 €
Kaina bruto 2 026,75 €
AP784A
HP 3m C-series Passive Copper SFP+ Cable
Neto kaina 225,00 €
Kaina bruto 272,25 €
B7E24A
HP StoreVirtual 4530 3TB MDL SAS Storage
Neto kaina 25 000,00 €
Kaina bruto 30 250,00 €
HP 4Gb Cable Kit
Neto kaina 1 560,00 €
Kaina bruto 1 887,60 €
AN211A
HP 4Gb LW B-series 30km FC SFP 1 Pack
Neto kaina 1 309,77 €
Kaina bruto 1 584,82 €
AJ839AH
HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 150,00 €
Kaina bruto 181,50 €
AJ836AH
HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Neto kaina 60,00 €
Kaina bruto 72,60 €
AK346A
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
Neto kaina 70,00 €
Kaina bruto 84,70 €
AP785A
HP 5m C-series Passive Copper SFP+ Cable
Neto kaina 275,00 €
Kaina bruto 332,75 €
AP879A
HP 6m Expansion Cable Kit
Neto kaina 795,00 €
Kaina bruto 961,95 €
T5463A
HP 8/20q 4-port Upgrade LTU
Neto kaina 1 405,00 €
Kaina bruto 1 700,05 €
AK242B
HP 8/20q FC 16-ports Active Switch
Neto kaina 4 450,00 €
Kaina bruto 5 384,50 €
AQ233B
HP 8/20q FC 8-ports Active Switch
Neto kaina 2 725,00 €
Kaina bruto 3 297,25 €
AJ822B
HP 8/24c BladeSystem Pwr Pk+ SAN Switch
Neto kaina 14 592,69 €
Kaina bruto 17 657,15 €
T3677A
HP 8-port Upgrade License
Neto kaina 7 320,00 €
Kaina bruto 8 857,20 €
AM868B
HP 8/24 Base 16-ports Enabled SAN Switch
Neto kaina 3 500,00 €
Kaina bruto 4 235,00 €
AM869B
HP 8/40 Base 24-ports Enabled SAN Switch
Neto kaina 13 020,00 €
Kaina bruto 15 754,20 €
AM870B
HP 8/40 Power Pack+ 24-ports SAN Switch
Neto kaina 20 035,00 €
Kaina bruto 24 242,35 €
T5519A
HP 8/40 SAN Switch 8Gb 8-port Upgr LTU
Neto kaina 4 450,00 €
Kaina bruto 5 384,50 €
AM867B
HP 8/8 (8)-ports Enabled SAN Switch
Neto kaina 2 785,00 €
Kaina bruto 3 369,85 €
AM866B
HP 8/8 Base (0) e-port SAN Switch
Neto kaina 2 560,00 €
Kaina bruto 3 097,60 €
T5518A
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
Neto kaina 1 590,00 €
Kaina bruto 1 923,90 €
AM871B
HP 8/80 Base 48-ports Enabled SAN Switch
Neto kaina 38 955,00 €
Kaina bruto 47 135,55 €
AM872B
HP 8/80 Power Pack+ 48-ports SAN Switch
Neto kaina 52 000,00 €
Kaina bruto 62 920,00 €
T5520A
HP 8/80 SAN Switch 8Gb 16-port Upgr LTU
Neto kaina 13 915,00 €
Kaina bruto 16 837,15 €
AP769B
HP 81B PCIe 8Gb FC Single Port HBA
Neto kaina 964,03 €
Kaina bruto 1 166,48 €
AP770B
HP 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA
Neto kaina 1 524,10 €
Kaina bruto 1 844,16 €
AK241B
HP 8Gb Simple SAN Connection Kit
Neto kaina 5 130,00 €
Kaina bruto 6 207,30 €
T5477B
HP Bus Copy EVA4400 Unlim SW Stock LTU
Neto kaina 7 365,00 €
Kaina bruto 8 911,65 €
T5479B
HP Bus Copy EVA4400 Upgr Unlim Stock LTU
Neto kaina 5 830,00 €
Kaina bruto 7 054,30 €
324506-B21
HP B 8-31 Port Trunking Switch LTU
Neto kaina 3 375,00 €
Kaina bruto 4 083,75 €
TA756A
HP B-Series 8-24 Pt SAN Switch SAO LTU
Neto kaina 1 240,00 €
Kaina bruto 1 500,40 €

Puslapiai