Jūs esate kategorijoje Cisco Nexus 3000
1 - 50 - 75 produktai
Nexus 2K and 3K Reverse Airflow DC Power Supply
Neto kaina 862,00 €
Kaina bruto 1 043,02 €
Nexus 3064PQ Accessory Kit
Neto kaina 96,00 €
Kaina bruto 116,16 €
SFP-H10GB-CU1M
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Neto kaina 49,00 €
Kaina bruto 59,29 €
SFP-H10GB-CU5M
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Neto kaina 63,10 €
Kaina bruto 76,35 €
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Neto kaina 1 681,78 €
Kaina bruto 2 034,95 €
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Neto kaina 420,53 €
Kaina bruto 508,84 €
QSFP-H40G-CU1M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Neto kaina 105,66 €
Kaina bruto 127,85 €
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Neto kaina 105,66 €
Kaina bruto 127,85 €
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Neto kaina 105,66 €
Kaina bruto 127,85 €
QSFP-H40G-CU3M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Neto kaina 105,66 €
Kaina bruto 127,85 €
QSFP-H40G-CU5M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 5m
Neto kaina 158,50 €
Kaina bruto 191,79 €
QSFP-40G-SR4
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Neto kaina 200,72 €
Kaina bruto 242,87 €
QSFP-40G-SR4=
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Neto kaina 1 265,82 €
Kaina bruto 1 531,64 €
SFP-H10GB-ACU10M=
Active Twinax cable assembly, 10m
Neto kaina 172,48 €
Kaina bruto 208,70 €
SFP-H10GB-ACU10M
Active Twinax cable assembly, 10m
Neto kaina 173,28 €
Kaina bruto 209,67 €
SFP-H10GB-ACU7M
Active Twinax cable assembly, 7m
Neto kaina 152,16 €
Kaina bruto 184,11 €
SFP-H10GB-ACU7M=
Active Twinax cable assembly, 7m
Neto kaina 152,16 €
Kaina bruto 184,11 €
DCNM for LAN Avanced Edt. for Nexus 3000
Neto kaina 957,00 €
Kaina bruto 1 157,97 €
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Neto kaina 957,00 €
Kaina bruto 1 157,97 €
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Neto kaina 957,00 €
Kaina bruto 1 157,97 €
N2K/3K 400W AC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
N2200-PAC-400W-B=
N2K/N3K AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
N2K 400W DC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Neto kaina 862,00 €
Kaina bruto 1 043,02 €
N2K-C2200 Power Supply Blank, spare
Neto kaina 72,00 €
Kaina bruto 87,12 €
N3K 350W DC PSU, Reverse Airflow (port side intake)
Neto kaina 766,00 €
Kaina bruto 926,86 €
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Small Bundle
Neto kaina 18 669,00 €
Kaina bruto 22 589,49 €
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Starter Bundle
Neto kaina 9 095,00 €
Kaina bruto 11 004,95 €
Nexus 3016, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Neto kaina 72 571,00 €
Kaina bruto 87 810,91 €
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Neto kaina 72 571,00 €
Kaina bruto 87 810,91 €
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent
Neto kaina 72 571,00 €
Kaina bruto 87 810,91 €
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan-tray
Neto kaina 58 210,00 €
Kaina bruto 70 434,10 €
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan- tray
Neto kaina 58 210,00 €
Kaina bruto 70 434,10 €
Nexus 3048 Fan Module, Port-side intake
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
Nexus 3048 Fan Module, Port-side Exhaust
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Neto kaina 16 755,00 €
Kaina bruto 20 273,55 €
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake) DC P/S, LAN Ent L
Neto kaina 16 755,00 €
Kaina bruto 20 273,55 €
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Neto kaina 16 755,00 €
Kaina bruto 20 273,55 €
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust), AC P/S, LAN Ent
Neto kaina 16 755,00 €
Kaina bruto 20 273,55 €
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust), AC P/S, LAN Ent
Neto kaina 16 755,00 €
Kaina bruto 20 273,55 €
N3K-C3048TP-1GE
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 x 10/100/1000 and 4 x 10GE ports
Neto kaina 11 968,00 €
Kaina bruto 14 481,28 €
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 1GE and 4 10GE ports, no p/s,no fan
Neto kaina 11 968,00 €
Kaina bruto 14 481,28 €
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
Nexus 3064 Fan Module, Front-to-Back Airflow, Spare
Neto kaina 479,00 €
Kaina bruto 579,59 €
Nexus 3064-E, Reversed Airflow (port side intake), LAN Ent L
Neto kaina 60 317,00 €
Kaina bruto 72 983,57 €
Nexus 3064-E Std Airflow (port side exhaust) D/C, LAN Ent Li
Neto kaina 60 317,00 €
Kaina bruto 72 983,57 €
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Neto kaina 27 895,00 €
Kaina bruto 33 752,95 €
Nexus 3064-E, with enh scale, no p/s, no fantray
Neto kaina 27 895,00 €
Kaina bruto 33 752,95 €
N3K-C3064TQ-32T
Nexus 3064-T, 32 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Neto kaina 17 233,00 €
Kaina bruto 20 851,93 €
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Neto kaina 23 935,00 €
Kaina bruto 28 961,35 €
N3K-C3064TQ-10GT
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Neto kaina 23 935,00 €
Kaina bruto 28 961,35 €

Puslapiai