Jūs esate kategorijoje Catalyst 3750
1 - 50 - 66 produktai
CAB-STACK-1M
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Neto kaina 68,00 €
Kaina bruto 82,28 €
CAB-STACK-1M=
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Neto kaina 136,00 €
Kaina bruto 164,56 €
CAB-STACK-1M-NH=
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 170,00 €
Kaina bruto 205,70 €
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 102,00 €
Kaina bruto 123,42 €
CAB-STACK-3M=
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Neto kaina 204,00 €
Kaina bruto 246,84 €
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Neto kaina 136,00 €
Kaina bruto 164,56 €
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 170,00 €
Kaina bruto 205,70 €
CAB-STACK-3M-NH=
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 238,00 €
Kaina bruto 287,98 €
CAB-STACK-50CM=
Cisco StackWise 50CM Stacking Cable
Neto kaina 41,69 €
Kaina bruto 50,44 €
CAB-STACK-50CM-NH=
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 102,00 €
Kaina bruto 123,42 €
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Neto kaina 34,00 €
Kaina bruto 41,14 €
12 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Neto kaina 1 020,00 €
Kaina bruto 1 234,20 €
1300nm/1550nm WDM splitter cable
Neto kaina 525,00 €
Kaina bruto 635,25 €
CWDM-CHASSIS-2=
2 Slot Chassis for CWDM Mux Plug in Modules
Neto kaina 350,00 €
Kaina bruto 423,50 €
2-channels EWDM OADM Module
Neto kaina 2 100,00 €
Kaina bruto 2 541,00 €
24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Neto kaina 1 700,00 €
Kaina bruto 2 057,00 €
CWDM-OADM4-1=
4-channels CWDM OADM Module ( 1470, 1490, 1510, 1530)
Neto kaina 2 800,00 €
Kaina bruto 3 388,00 €
CWDM-OADM4-2=
4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100)
Neto kaina 2 800,00 €
Kaina bruto 3 388,00 €
4-channels EWDM OADM Module
Neto kaina 4 200,00 €
Kaina bruto 5 082,00 €
CWDM-MUX8A=
8-channels CWDM MUX/DEMUX Module
Neto kaina 5 600,00 €
Kaina bruto 6 776,00 €
8-channels EWDM MUX/DEMUX Module
Neto kaina 8 400,00 €
Kaina bruto 10 164,00 €
CWDM-OADM1-1490=
Dual single channel OADM Module ( 1490nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1510=
Dual single channel OADM Module ( 1510nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1530=
Dual single channel OADM Module ( 1530nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1550=
Dual single channel OADM Module ( 1550nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1570=
Dual single channel OADM Module ( 1570nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1590=
Dual single channel OADM Module ( 1590nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1610=
Dual single channel OADM Module ( 1610nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
CWDM-OADM1-1470=
Dual single channel OADM Module ( 1470nm)
Neto kaina 1 400,00 €
Kaina bruto 1 694,00 €
EWDM Optical Amplifier
Neto kaina 11 489,00 €
Kaina bruto 13 901,69 €
CD-3750-EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 3750 FE models
Neto kaina 1 356,60 €
Kaina bruto 1 641,49 €
Enhanced Multilayer Image upgrade for 3750 FE models
Neto kaina 1 356,60 €
Kaina bruto 1 641,49 €
CD-3750G-EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 24-port 3750 GE models
Neto kaina 2 716,60 €
Kaina bruto 3 287,09 €
CD-3750G-48EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 48-port 3750 GE models
Neto kaina 5 436,60 €
Kaina bruto 6 578,29 €
RCKMNT-REC-1.5RU=
RECESSED 1.5RU RACK MOUNT FOR 3550,3750
Neto kaina 34,00 €
Kaina bruto 41,14 €
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Neto kaina 3 658,00 €
Kaina bruto 4 426,18 €
WS-C3750G-12S-E
Catalyst 3750 12 SFP + IPS Image
Neto kaina 12 638,00 €
Kaina bruto 15 291,98 €
Catalyst 3750 12 SFP DC powered + IPB Image
Neto kaina 9 478,00 €
Kaina bruto 11 468,38 €
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Neto kaina 9 531,00 €
Kaina bruto 11 532,51 €
WS-C3750G-24PS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Neto kaina 8 234,00 €
Kaina bruto 9 963,14 €
WS-C3750G-24PS-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Neto kaina 12 446,00 €
Kaina bruto 15 059,66 €
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Neto kaina 3 660,00 €
Kaina bruto 4 428,60 €
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Neto kaina 11 585,00 €
Kaina bruto 14 017,85 €
WS-C3750-24FS-S
Catalyst 3750 24 100BaseFX + 2 SFP Standard Multilayer Image
Neto kaina 9 500,00 €
Kaina bruto 11 495,00 €
WS-C3750G-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Neto kaina 14 744,00 €
Kaina bruto 17 840,24 €
WS-C3750G-48TS-E
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPS Image
Neto kaina 23 169,00 €
Kaina bruto 28 034,49 €
WS-C3750G-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Neto kaina 16 372,00 €
Kaina bruto 19 810,12 €
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Neto kaina 24 797,00 €
Kaina bruto 30 004,37 €
WS-C3750G-24TS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1.5RU
Neto kaina 7 176,00 €
Kaina bruto 8 682,96 €
Catalyst 3750G-24PD-S and 4x LAP1142N Bundle, A Reg Domain
Neto kaina 11 197,00 €
Kaina bruto 13 548,37 €

Puslapiai