Thomas IT - pirmaujančių informacinių sprendimų tiekėjas

Thomas IT yra sparčiai besivystanti įmonė informacinių technologijų rinkoje, siūlanti aukštos klasės kompiuterinę įrangą, programinę įrangą, konkurencingas kainas ir didelį prekių prieinamumą. Mūsų įmonės pagrindinė buveinė yra Lenkijoje, Katovicuose, bet mūsų paslaugas taip pat teikiame už šalies ribų. Nuo 2010 metų sėkmingai veikiame Lenkijos ir Vokietijos rinkoje. 2015 metų pradžioje išplėtėme savo veiklą į Rumunijos ir Vengrijos rinką. Šiuo metu savo produktus ir paslaugas teikiame penkiolikoje Europos šalių. Mūsų plačiame asortimente rasite tokių įmonių produktus, kaip: APC, Cisco, Eaton, Juniper, Microsoft, Red Hat, Suse Linux, Fortigate, HP, IBM, Lenovo, Huawei, Nec ir Netgear. Džiaugiamės, galėdami tiekti aukščiausio pasaulinio lygio įrankius ir technologijas. Tinkamų sprendimų pasirinkimas tai mūsų stiprybė!

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai padės Jums pasirinkti tinkamą įrangą pagal individualius parametrus ir konkurencingomis kainomis. Užtikriname aukštą produktų ir paslaugų kokybę. Visi mūsų parduodami produktai skirti Europos rinkai ir jiems suteikiama gamintojo garantija.

Mūsų veiklos pagrindas - plėtra!

Bendradarbiaujame tiek su komerciniais, tiek su viešaisiais klientais. Nuo 2010 metų mes sugebėjome įgyti platų klientų ratą, tarp kurių yra daug žinomų Lenkijos įmonių: VECTRA S.A., Bank Zachodni WBK, Mostostal Warszawa, Techland Sp. z o.o., PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Tarp mūsų klientų taip pat yra daug viešųjų įstaigų, kaip pvz.: savivaldybės, ligoninės, mokslinių tyrimų įstaigos, mokesčių tarnybos ir Lenkijos socialinio draudimo įstaiga. Kviečiame apsilankyti skiltyje „Klientai“, kur galite susipažinti su mūsų klientų atsiliepimais.

Dar neapsisprendėte?

Siūlome aukščiausios klasės įrangą ir užtikriname platų profesionalių paslaugų spektrą, visada esame pasiekiami savo klientams. Padėsime priimti optimalius sprendimus, kurie leis Jūsų įmonei prisijungti prie geriausiai informuotų institucijų ir įmonių rinkoje. Mūsų svarbiausias tikslas - įtikinti potencialus klientus kad Thomas IT tai patikimas ir stabilus partneris.

Pradėkite bendradarbiauti jau dabar - skambinkite ar rašykite Mums!